Інспекція закликає мешканців Львівщини не спалювати стерню та суху рослинність!

У  зв'язку із настанням підвищених температурних показників та з метою запобігання виникнення неконтрольованих пожеж Інспекція звертається до жителів Львівської області та закликає не спалювати стерні та сухої рослинності, які можуть перерости у масштабні пожежі.

Наполегливо просимо мешканців області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не розводити відкритий вогонь поруч із сухою трав’янистою підстилкою та стернею, а також не залишати на них недопалки та сірники.

Нагадуємо, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю і т.д. на узбіччі автомобільних доріг і залізниць, у парках, тощо у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища тягнуть за собою накладення штрафу:

на громадян від 3060 грн до 6120 грн;

на посадових осіб - від 15300 грн до 21420 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу

на громадян від 6120 грн до 12240 грн;

на посадових осіб від 21420 грн до 30600 грн.

Державна екологічна інспекція у Львівській області вкотре наголошує: пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим є небезпечним для здоров’я людини!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці