Керівники

Інформацію оновлено 13.03.2023 року

     В. о. начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Конопада Роман Михайлович

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 25 червня 1969 року у с. Берездівці Миколаївського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 1995 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – лісове та садово-паркове господарство; кваліфікація - інженер лісового господарства;

у 2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, спеціальність – правознавство, митне та господарське право; кваліфікація – юрист;

у 2021 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління, спеціальність - публічне управління та адміністрування.

Стаж державної служби понад 25 років, 3 ранг в межах категорії «Б».     

У 1996 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища як  державний інспектор Держекоінспекціїі, спеціалістом І категорії, з 2000 року працював головним спеціалістом відділу екоконтролю на кордоні ПЕК МАПП "Краківець" Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області, з 2007 року перебував на посаді начальника відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки в пунктах пропуску через держкордон МАПП "Краковець".

З січня 2012 року до вересня 2018 року працював на посаді начальника державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Львівської області.

У вересні 2018 року призначений на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

З квітня 2021 до березня 2022 року - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Сумській  області, з березня 2022 року до липня 2022 року - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області, з липня 2022 року до лютого 2023 року - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

З лютого 2023 року призначений в порядку переведення на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

З 13.03.2023 виконує обов'язки начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області 

_________________________________________________________________________________________________________________

Заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Стрищак Василь Іванович


                                                                 

                                                                                   БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 9 квітня 1976 року у с. Корчин Сколівського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 1997 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – прикладна екологія; кваліфікація - інженер-еколог;

у 2015 році закінчив Львівський регіональний інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр, спеціальність – державне управління.

Стаж державної служби понад 25 років, 3 ранг в межах категорії «Б».     

У 1997 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища як  державний інспектор відділу лісового господарства, спеціалістом І категорії, з вересня 2000 року по липень 2004 року перебував на посаді начальника відділу контролю рослинного, тваринного світу та заповідної справи.

З липня 2004 року по березень 2007 року займав посаду заступника начальника Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області. З березня 2007 року по грудень 2011 року - начальник відділу міжрайонного  контролю, а з січня по березень 2012 року займав посаду заступника начальника відділу екологічного контролю природних ресурсів Державної екологічної інспекції у Львівській області Держекоінспекції України.

З березня 2012 року працює на посаді заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці