На Дрогобиччині виявлено факти незаконного забору піщано-гравійної сировини

Під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства працівниками Інспекції спільно з слідчим Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області було виявлено самовільний забір піщано-гравійної сировини з русла річки Бистриця на території села Ступниця, Дрогобицького району, Львівської області без наявності спеціального дозволу на користування надрами.

Встановлено, що вищевказаний незаконний забір піщано–гравійної сировини здійснювався громадянами на автомобіль ЗІЛ – 130 з краном-маніпулятором.

Слід зазначити, що самовільний забір корисних копалин без спеціального дозволу на користування надрами є порушенням статей 16, 19 та 65 Кодексу України «Про надра».  

Матеріали перевірки в порядку статтей 214, 240 Кримінально-процесуального  кодексу  України  скеровано у Дрогобицький РВП ГУ НП у Львівській області для  прийняття рішення в межах компетенції.   

Крім цього, державними інспекторами розраховуються збитки за самовільний забір піщано–гравійної сировини відповідно до Методики визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами.              

          


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці