На Яворівщині в автомобілі громадянина виявлено м’ясо, ймовірно дикого кабана без дозвільних документів

Під час патрулювання території Яворівського району Львівської області працівники відділу реагування патрульної поліції Яворівського районного відділу поліції зупинили на автодорозі «Верещиця–Львів–Краковець» автомобіль ГАЗ 69, у якому виявили дві одиниці зброї із наявною дозвільною документацією, м’ясо, ймовірно дикого кабана та мисливську собаку.

На місце події виїхав працівник Державної екологічної інспекції у Львівській області, який склав адміністративні протоколи за ч. 2 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення на водія автомобіля 45-річного мешканця Львова та пасажира - 44-річного мешканця міста Жовква.

М’ясо, ймовірно дикого кабана, вилучено працівниками слідчо-оперативної групи Яворівського районного відділу поліції та передано на зберігання до Майданівської дільниці ПОГ МРГ "Старичі". Зразки м’яса невідкладно було скеровано в лабораторію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького для підтвердження приналежності вилученого м’яса дикому кабану. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці