На території Турківської міської ради виявлено несанкціоноване розміщення відходів

Працівниками Інспекції проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Турківської міської ради, під час якого виявлено стихійне несанкціоноване розміщення будівельних та твердих побутових відходів.

Крім цього, при обстеженні прибережної смуги річки Стрий державними інспекторами було виявлено в прибережній зоні та частково у воді відходи пластику, пінополістеролу та твердих побутових відходів.

Відповідно до статтей 21 Закону України «Про відходи», 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування» та статті 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів входить до повноважень органів місцевого самоврядування. Згідно статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за стан навколишнього природного середовища на своїй території в межах наданих повноважень.

Враховуючи вищенаведене, Інспекцією скеровано лист до Турківської міської ради для вжиття заходів та належного реагування відповідно до повноважень, встановлених законодавством України. 


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці