В Інспекції відбулося засідання Колегії

Сьогодні, 14 червня відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області за результатами роботи за І квартал 2021 року.

Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за І квартал 2021 року доповів перший заступник начальника Інспекції Валерій Вітковський.

Начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Богдан Катюбін у доповіді підвів підсумки стосовно здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства у сфері збереження, раціонального використання та відтворення лісів.

Про стан дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та про результати виконання чергового етапу електронного декларування доповіла головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції Софія Кузик.

Доповідачі звернули увагу на проблемні моменти за окремими напрямками та за результатами проведеної колегії прийнято рішення визнати роботу Інспекції задовільною.         


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці