Комісія з питань екології погодила розширення природно-заповідного фонду Львівської області

Сьогодні, 21 квітня за участі у форматі відеозв’язку заступника начальника Інспекції Василя Стрищака відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

Під час засідання комісія погодила створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Міський парк відпочинку «Здоров’я» у місті Золочеві на площі 23,44 га. Заповідний об’єкт оголошується з метою збереження парку відпочинку, який сформовано у середині ХХ ст. у заплаві річки Млинівка, у південній частині парку розташований став із островом. Слід зазначити, що водойма є важливою екосистемою для проживання водно-болотних птахів, зокрема для їх зимівлі.

Також комісія підтримала зміну меж і площі парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський» у місті Львові з 35,66 га до 47,19 га. Дослідження, обґрунтування та експертний висновок підготовлено науковцями Інституту екології Карпат НАН України і Національного університету «Львівська політехніка».

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці