Керівники

Інформацію оновлено 24.07.2020 року

Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Маланич Микола Миколайович

                                                              

                     

                                                             БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА


Народився 10 липня 1976 року у с. Ясениця-Замкова Старосамбірського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 2008 році закінчив Західноукраїнський інститут інформаційних технологій імені В. Чорновола, спеціальність – «Правознавство»; кваліфікація - право;

у 2011 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, спеціальність – «Правознавство»; кваліфікація – юрист;

у 2014 році закінчив Львівський національний аграрний університет, спеціальність – «Землеустрій та кадастр»; кваліфікація – геодезія та землеустрій;

у 2018 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність – «Державне управління».

Стаж державної служби 15 років, 5 ранг в межах категорії «Б».   

Протягом 2007-2013 року здійснював трудову діяльність у Держземінспекції у Львівській області; з 2013 до 2015 року перебував на посаді першого заступника начальника Державної інспекції сільського господарства в Львівській області.

З жовтня 2015 року до березня 2016 року працював першим заступником начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області, а з березня 2016 до грудня 2019 року - начальником Державної екологічної інспекції у Львівській області.

В лютому 2020 року перебував на посаді завідувача сектору запобігання корупції Львівської облдержадміністрації.

З лютого до липня 2020 року працював заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

З 24 липня 2020 року займає посаду начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області. 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Конопада Роман Михайлович

                                                 
                                                            БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 25 червня 1969 року у с. Березівці Миколаївського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 1995 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – лісове та садово-паркове господарство; кваліфікація - інженер лісового господарства;

у 2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, спеціальність – правознавство, митне та господарське право; кваліфікація – юрист.

Стаж державної служби понад 25 років, 5 ранг в межах категорії «Б».     

У 1996 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища як  державний інспектор Держекоінспекціїі, спеціалістом І категорії, з 2000 року працював головним спеціалістом відділу екоконтролю на кордоні ПЕК МАПП "Краківець" Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області, з 2007 року перебував на посаді начальника відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки в пунктах пропуску через держкордон МАПП "Краковець".

З січня 2012 року до вересня 2018 року працював на посаді начальника державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Львівської області.

З вересня 2018 року займає посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Стрищак Василь Іванович


                                        

                                                      БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 9 квітня 1976 року у с. Корчин Сколівського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 1997 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – прикладна екологія; кваліфікація - інженер-еколог;

у 2015 році закінчив Львівський регіональний інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр, спеціальність – державне управління.

Стаж державної служби понад 21 рік, 4 ранг в межах категорії «Б».     

У 1997 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища як  державний інспектор відділу лісового господарства, спеціалістом І категорії, з вересня 2000 року по липень 2004 року перебував на посаді начальника відділу контролю рослинного, тваринного світу та заповідної справи.

З липня 2004 року по березень 2007 року займав посаду заступника начальника Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області. З березня 2007 року по грудень 2011 року - начальник відділу міжрайонного  контролю, а з січня по березень 2012 року займав посаду заступника начальника відділу екологічного контролю природних ресурсів Державної екологічної інспекції у Львівській області Держекоінспекції України.

З березня 2012 року перебуває на посаді заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.


Інформацію оновлено 24.07.2020 року


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення