Керівники

Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Маланич Микола Миколайович

                                                       

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 10 липня 1976 року у с.Ясениця-Замкова Старосамбірського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 2008 році закінчив Західноукраїнський інститут інформаційних технологій імені  В.Чорновола, спеціальність – правознавство; 

у 2011 році закінчив Львівській державний університет імені Івана Франка‚ спеціальність – правознавство; кваліфікація – юрист;

у 2014 році закінчив Львівський національний аграрний  університет спеціальність – землеустрій та кадастр; кваліфікація – геодезія та землеустрій;   

у  2018 році закінчив Львівський регіональний інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр, спеціальність – державне управління.

Стаж державної служби понад 12 років, 5 ранг в межах категорії «Б».     

У 2007 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони земель як  провідний спеціаліст Сокальського міжрайонного відділу з контролю за використання та охороною земель – Держземінспекції у Львівській області, з 2009 року працював головним спеціалістом Центрального районного відділу з контролю за використання та охороною земель – Держземінспекції у Львівській області.

 

З грудня 2013 року до жовтня 2015 року працював на посаді першого заступника начальника Державної інспекції сільського господарства в Львівській області.  

З жовтня 2015 року розпочав роботу у Державній екологічній інспекції Львівській області на посаді першого заступника начальника Держекоінспекції.

З березня 2016 року очолив Державну екологічну інспекцію у Львівській області.

Приймав участь в АТО у складі в/ч п.р. В 3720 на території Луганської та Донецької областях, а саме - в період з 2014р. по 2015р. у військовій частині А0284  80 ОДНБ, знаходився на навчальних зборах резервістів оперативного резерву першої черги у військовій частині А0284 упродовж серпня-вересня 2017 року.

Є засновником-президентом «Всеукраїнського об’єднання учасників АТО», а також є членом «Громадської організації Інвалідів –Учасників АТО».

____________________________________________________________________________________________________________________

 Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Конопада Роман Михайлович

                                                 
                                                            БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 25 червня 1969 року у с. Березівці Миколаївського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 1995 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – лісове та садово-паркове господарство; кваліфікація - інженер лісового господарства;

у 2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, спеціальність – правознавство, митне та господарське право; кваліфікація – юрист.

Стаж державної служби понад 25 років, 5 ранг в межах категорії «Б».     

У 1996 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища як  державний інспектор Держекоінспекціїі, спеціалістом І категорії, з 2000 року працював головним спеціалістом відділу екоконтролю на кордоні ПЕК МАПП "Краківець" Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області, з 2007 року перебував на посаді начальника відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки в пунктах пропуску через держкордон МАПП "Краковець".

З січня 2012 року до вересня 2018 року працював на посаді начальника державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Львівської області.

З вересня 2018 року займає посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 Заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Стрищак Василь Іванович

                                          


                                                           БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА


Народився 9 квітня 1976 року у с. Корчин Сколівського району Львівської області, Україна, громадянин України.

Освіта вища:

у 1997 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – прикладна екологія; кваліфікація - інженер-еколог;

у 2015 році закінчив Львівський регіональний інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, освітньо-кваліфікаційний рівень - магістр, спеціальність – державне управління.

Стаж державної служби понад 21 рік, 4 ранг в межах категорії «Б».     

У 1997 році розпочав свою трудову діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища як  державний інспектор відділу лісового господарства, спеціалістом І категорії, з вересня 2000 року по липень 2004 року перебував на посаді начальника відділу контролю рослинного, тваринного світу та заповідної справи.

З липня 2004 року по березень 2007 року займав посаду заступника начальника Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області. З березня 2007 року по грудень 2011 року - начальник відділу міжрайонного  контролю, а з січня по березень 2012 року займав посаду заступника начальника відділу екологічного контролю природних ресурсів Державної екологічної інспекції у Львівській області Держекоінспекції України.

З березня 2012 року перебуває на посаді заступника начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення