ТОП-100 підприємств-забруднювачів

Основні підприємства – забруднювачі довкілля

 

На підставі даних офіційної статистики, сформованої за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про обсяги скидів, викидів та утворення відходів, сформовано рейтинги основних підприємств-забруднювачів довкілля в Україні.

 

Держводагентство оприлюднило «ТОП-100» найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік. Цей перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році.

До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають в природні водні об’єкти зворотні (стічні) води без очистки або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим у дозволах на спеціальне водокористування гранично допустимим скидам.

На 7-му місці рейтингу знаходиться ЛМКП "ЛЬВIВВОДОКАНАЛ" з обсягом забруднення недостатньо очищеними січними водами 33,04 млн.куб.м.

На 49-му місці рейтингу знаходиться КП "СТРИЙВОДОКАНАЛ" з обсягом забруднення недостатньо очищеними січними водами 1,673 млн.куб.м.

На 95-му місці рейтингу знаходиться ТЗОВ "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" з обсягом забруднення січними водами без очистки 0,525 млн.куб.м.

На 99-му місці рейтингу знаходиться ПЖКГ МОРШИНСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ з обсягом забруднення недостатньо очищеними січними водами 0,477 млн.куб.м.

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України опублікувало 20 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля по викидах в атмосферне повітря за 2018 рік. У Цьому переліку 14 позицію займає ВП Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго» (обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря за 2018 рік - 43,692 тис. тонн).

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці