На території Зимноводівської ОТГ виявлено масштабне спалювання відходів

Працівниками Інспекції в рамках здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території  Зимноводівської сільської об’єднаної територіальної громади Львівської області було виявлено факт масштабного спалювання відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 200 м2.

Особи, які здійснювали порушення природоохоронного законодавства, представилися працівниками  КП «Наше село», проте надати інформацію, необхідну для складення протоколу про адміністративне правопорушення відмовились.

З огляду на вищенаведене, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснено дзвінок за номером «102» та викликано наряд  Національної поліції у Львівській області для фіксування даного факту і встановлення винних осіб.
Окрім того, було викликано працівників Головного управління ДСНС України у Львівській області для локалізації та ліквідації пожежі.

Державними інспекторами готуються матеріали до правоохоронних органів для встановлення винних осіб та вжиття заходів реагування.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці