З професійним святом державних службовців України!

23 червня ми відзначаємо День державної служби України – свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують стабільність, розвиток та добробут нашої держави.

Державна служба – це не лише професія, а й покликання. Це відповідальність перед суспільством, готовність працювати задля спільного блага та майбутнього країни.

Державна екологічна інспекція у Львівській області щиро дякує всім державним службовцям за відданість справі, професіоналізм та прагнення зробити Україну чистішою, безпечнішою і гармонійнішою.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, нових досягнень та невичерпної енергії у служінні державі й громадянам!

Слава Україні! Героям Слава!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці