23 червня ми відзначаємо День державної служби України –
свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують стабільність, розвиток та
добробут нашої держави.
Державна
служба – це не лише професія, а й покликання. Це відповідальність перед
суспільством, готовність працювати задля спільного блага та майбутнього країни.
Державна екологічна інспекція у Львівській області щиро дякує всім державним
службовцям за відданість справі, професіоналізм та прагнення зробити Україну
чистішою, безпечнішою і гармонійнішою.
Бажаємо
вам міцного здоров’я, натхнення, нових досягнень та невичерпної енергії у
служінні державі й громадянам!
Слава
Україні! Героям Слава!