Попередження про нерестову заборону на вилов щуки у водних об'єктах Львівської області

Державна екологічна інспекція у Львівській області нагадує, що відповідно до Правил любительського рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 19.09.2022 року №700, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.11.2022 року за №1412/38748 (із змінами), встановлено заборону добування (вилову) щуки звичайної  (лат. Esox lucius)  в рибогосподарських водних об’єктах на період нересту. Заборона триватиме з 15 лютого по 31 березня 2025 року.

За порушення правил рибальства, незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також  відшкодування нанесеної рибному господарству шкоди. Такса за один  незаконно  виловлений  екземпляр щуки, незалежно від розміру, становить 3 468 грн.

Протягом усього періоду заборони здійснюватиметься посилений контроль: інспектори перевірятимуть улов рибалок та законність продажу водних біоресурсів.

            Бережімо природу, бережімо водні живі ресурси!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці