Черговий раз Інспекція зобов’язала Сокільницьку ТГ вирішити проблему несанкціонованих сміттєзвалищ

Працівниками Інспекції проведено обстеження території Сокільницької територіальної громади Львівського району Львівської області. В ході проведення обстеження на виїзді з с. Басівка – до автошляху Е-40 (Кільцева дорога) в придорожній канаві по праву сторону автодороги С141208 на віддалі 900 м від Кільцевої дороги виявлено несанкціоновані локальні складування твердих побутових відходів (ТПВ), орієнтовними розмірами 2 м2 (шини) та 8 м2 (в канаві навпроти шин). Також при заїзді на грунтову дорогу в сторону полів виявлено несанкціоновані локальні складування ТПВ орієнтовними розмірами 10 м2, 20м2 та 25м2.

Під час проведення візуального обстеження власника відходів не встановлено. Інспекція скерувала матеріали до Сокільницької територіальної громади для вжиття заходів реагування та прийняття рішення згідно статтей 12, 21 Закону України «Про відходи».

Неодноразово інспектори Державної екологічної інспекції у Львівській області у цьому місці фіксували порушення вимог щодо поводження з відходами та зверталися до органів місцевого самоврядування щодо вжиття  заходів реагування по ліквідації виявленого сміття. Відсутність укладеного договору на послуги з вивезення побутових відходів фізичними чи юридичними особами та низький рівень культури поводження з побутовими та іншими відходами спонукає громадян порушувати норми природоохоронного законодавства,  порушення яких негативно впливає на довкілля.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці