Спостерігаємо за перетвореннями ще донедавна проблемного об’єкту

Очільник Інспекції Роман Конопада здійснив робочий виїзд на територію Грибовицького сміттєзвалища, де на даний час активно проводяться заходи з технічної рекультивації полігону.

Рекультивація проходить у два етапи - технічна та біологічна. Наразі триває технічна рекультивація,  під час якої тіло звалища виположують та накривають спеціальним технологічним захисним екраном. Це дозволить унеможливити потрапляння опадів всередину, а відтак – подальше утворення фільтратів. Після накриття захисним шаром полігон засипатимуть шаром мінерального ґрунту. Надалі передбачається біологічна рекультивація, яка включатиме в себе висадження зелених насаджень.

Діяльність з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища проводиться  на загальній площі 38,8 га, фактична маса відходів займає 26,5 га. Рекультивація розпочалась у 2020 році та здійснюється  у  відповідності до Висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Проведення рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області, за проектом «Комплексний проект з рекультивації полігону, с. Великі Грибовичі, Жовківського району, Львівської області, Реконструкція».

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці