Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено візуальне обстеження території села Бородчиці Стрийського району Львівської області, через яке протікає канал від Електричної підстанції «Західна» 750/330 кВ до річки Дністер.
В ході здійснення даного обстеження в каналі виявлено маслянисту речовину з характерним запахом нафтопродуктів. Спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано проби поверхневих вод з каналу та річки Дністер. Проводяться лабораторні дослідження.
![](https://lviv.dei.gov.ua/files/1669639492/%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F%20%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B0%20%282%29.jpg)