Проінспектовано вольєр, що належить ТзОВ «Тустань»

В рамках розгляду звернень громадян та громадських організацій працівниками  Інспекції, в межах наданих повноважень, було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Тустань», діяльність якого пов’язана з мисливством, відловлюванням тварин та наданням пов'язаних із цим послуг.

Зокрема, державними інспекторами інспектувався вольєр для утримання та розведення у напіввільних умовах оленя європейського та скельниці звичайної (серни) площею 294,2 га, що розташований в урочищі «Багна» в лісових кварталах Козівського лісництва ДП «Сколівське ЛГ».

За результати перевірки встановлено факти порушення вимог Закону України «Про тваринний світ» в частині  утримання диких тварин у напіввільних умовах та порушенні умов розмноження і шляхів міграції тварин, за що керівника господарства притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до статті 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення.       

Крім цього, Інспекцією проводяться заходи щодо встановлення  правомірності використання ТзОВ «Тустань» земель лісового фонду та земель запасу Козівської територіальної громади Стрийського району для будівництва зазначеного вольєру на площі 294.2 га.    

            

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці