Проведено експрес-дослідження проб води поруч із Добротвірською ТЕС, в річках Західний Буг і Полтва

Вчора, 14 липня 2021 року працівниками Інспекції проведено обстеження на території Золочівського, Львівського та Червоноградського районів Львівської області з метою виявлення фактів загибелі риби та проведення експрес-досліджень на Добротвірському водосховищі, річках Західний Буг та Полтва і відбору проб води для детальнішого дослідження.

За результатами проведених на місці події досліджень зафіксовано наступні показники:

-       температура води у скидному каналі № 2 в селі Руда становила 39,0 градусів, розчинений кисень – 13,08 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні виявлено загибель 15 карасів та 6 коропів.

-       температура води у скидному каналі № 2 в місці впадіння у водосховище становила 38,8 градусів, розчинений кисень – 12,4 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні Добротвірського водосховища поблизу впадіння скидного каналу №2 виявлено загибель 10 карасів та 2 коропів. Крім цього, при візуальному обстеженні на Садково-рибному фермерському господарстві «Добротвірський рибзавод» також виявлено загибель риби.

-       температура води у річці Полтва в місті Буськ становила 28,5 градусів, розчинений кисень – 3,31 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

-       температура води в річці Західний Буг, перед впадінням у Добротвірське водосховище становила 27,8 градусів, розчинений кисень – 4,01 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

-       температура води у річці Західний Буг в місті Буськ (вище течії річки Полтви) становила 23,8 градусів, розчинений кисень – 9,18 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

-       температура води у річці Західний Буг (нижче течії річки Полтви) температура води становила 25,4 градусів, розчинений кисень – 2,5 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

-       температура води у річці Західний Буг в селі Тадані  становила 27,9 градусів, розчинений кисень – 2,22 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

-       температура води у річці Західний Буг в місті Кам’янка –Бузька становила 27,1 градусів, розчинений кисень – 2,17 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

-       температура води у річці Західний Буг в селі Старий Добротвір становила 30,1 градусів, розчинений кисень – 9,1 мг/куб.дм. При візуальному обстеженні фактів загибелі риби не виявлено.

Про результати інших лабораторних досліджень відібраних проб води Інспекцією буде проінформовано додатково після закінчення проведення аналізів.
eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці