ПП «Західний Буг» завдало збитків державі внаслідок забруднення земель

Державна екологічна інспекція у Львівській області пред’явила ПП «Західний Буг» претензію про добровільне відшкодування збитків у розмірі 37,605 тис. грн. за забруднення земельних ресурсів.

У березні  2021 року  Інспекцією проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ПП «Західний Буг», діяльність якого пов’язана із вирощування зернових (крім рису), бобових і насіння олійних культур.

В ході проведення перевірки спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю на земельних ділянках, що належать підприємству, були відібрані проби ґрунту. За результатами проведення лабораторних досліджень виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовини, що є порушенням чинного законодавства, а саме - статтей 164 та 167 Земельного Кодексу України, статті 35 Закону України «Про охорону земель».

Після отримання нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства, підприємству нараховано збитки та пред’явлено претензію про добровільне їх відшкодування.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці